فرماندار شهرستان مه ولات
مسعود رنجبر

    .     .     .
۱۳۹۶/۰۷/۲۰

بازدید فرماندار مه ولات از مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست هاشمیه

فرماندار مه ولات به همراه تنی چند از مسوولان از مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست هاشمیه شهر فیض آباد بازدید کرد.

فرماندار مه ولات به همراه تنی چند از مسوولان از مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست هاشمیه شهر فیض آباد بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مه ولات، مسعود رنجبر گفت: دین اسلام به کمک و یاری رساندن به همنوعان و افراد آسیب‌دیده بسیار تأکید کرده است و باید مسوولان مربوط در این حوزه فعالیت بیشتری داشته باشند.
فرماندار شهرستان مه ولات در این بازدید، ضمن دیدار وگفتگو با پرسنل وکودکان تحت سرپرست این مرکز ، ازنزدیک با مسائل ومشکلات آنان آشناشد وشرایط و امکانات مرکز ، وضعیت تحصیلی وفعالیتهای ورزشی و فوق برنامه فرزندان تحت سرپرستی مرکز هاشمیه را  مورد بررسی قرار داد.
وی در ادامه به وجود دو مرکز نگهداری برای کودکان بی سرپرست در مه ولات اشاره کرده و تصریح نمود: اگر این گونه مراکز برای پرورش و تربیت این کودکان وجود نداشتند شاهد افزایش آسیب های اجتماعی در جامعه بودیم.
نماینده عالی دولت ضمن تقدیر از پرسنل و هیئت امنای مرکز هاشمیه، اظهارکرد: کار این مراکز از این حیث که موجب عاقبت به خیری این کودکان می شود هم در نزد خداوند و هم در نزد مردم پسندیده و مقبول است.
گفتنی است مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست هاشمیه  شهرستان با ۲۱ کودک در سال ۱۳۶۷ با کمک خیرین شهرستان شروع به کار کرده و به عنوان اولین مرکز احداث شده در سطح مراکز بخش های استان خراسان رضوی، به عنوان الگویی برای شهرستان های همجوار و اقدام آنها به ساخت این چنین مراکزی بود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری مه ولات
تعداد بازدیدها : ۵۲


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان