فرماندار شهرستان مه ولات
مسعود رنجبر

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۱۸

با حضور فرماندار

جلسه فرماندار با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای فتح آباد و میاندهی در دهگردشی بخش مرکزی

باحضور فرماندار و مسئولین ادارات شهرستان مه ولات، دهگردشی روستاهای فتح آباد و میاندهی بخش مرکزی شهرستان مه ولات انجام شد.


با حضور فرماندار و مسئولین  ادارات شهرستان مه ولات، دهگردشی روستاهای فتح آباد و میاندهی   بخش مرکزی شهرستان مه ولات انجام شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مه ولات، مسعود رنجبر در این دهگردشی   از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفت، وطی جلسه ای  که با حضور  دهیاران  و اعضای شورای اسلامی دو روستای فتح آباد و میاندهی  و مسئولین ادارات برگزار شد  به بررسی مسائل و مشکلات مردم روستا پرداخت.
نماینده عالی دولت   ضمن  تبریک  پیشاپیش  تولد  حضرت زینب (س)  و روز پرستار  و پیروزی  انقلاب اسلامی  و یاد و خاطره همه شهیدان  انقلاب  اسلامی و امام شهیدان  و  عنوان نمود  انقلاب اسلامی  به کوری  چشم دشمنان به 40 سالگی  رسید  و این ثمره  خون شهیدان  و ایثارگران  بوده است  و نظام جمهوری اسلامی  علیرغم  همه محدودیتها  و توطئه های  استکبار  جهانی  خدمات  بسیاری  به شهرها  و روستاهای  کشور  ارائه  نموده است . دولت تدبیر و امید  اقدامات شایانی در  این دو روستای که  بازدید از آنها  صورت گرفت  به انجام رسانده است در روستای فتح آباد  مبلغی بالغ بر 18 میلیارد  ریال  و در روستای میاندهی  مبلغی بالغ بر 32 میلیارد  ریال هزینه شده است  .


منبع : زیرپرتال فرمانداری مه ولات
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان