فرماندار شهرستان مه ولات
مسعود رنجبر

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۴/۳۱

سال جهش تولید

جلسه در خصوص ایجاد پنجره واحد مجوزات در شهرستان مه ولات

جلسه بررسی و تبادل نظر در خصوص ایجاد پنجره واحد صدور مجوزات در محل فرمانداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مه ولات ؛این جلسه به ریاست مسعود رنجبر فرماندار شهرستان و با حضور صفر نژاد معاونت فرمانداری ، اعضای دفتر نماینده مجلس شورای اسلامس و تعدادی از مسئولین دستگاه اجرایی روز سه‌شنبه تشکیل شد .
مسعود رنجبر فرماندار شهرستان بیان داشت؛ باتوجه به اینکه امسال سال جهش تولید و سال گذشته رونق تولید، بحث‌های اقتصاد مقاومتی ،مجوزات و اشتغال دو سال است که به صورت مستمر پیگیری می‌گردد و از همه اعضای کارگروه اشتغال سرمایه گذاری شهرستان و بانک‌ها که انصافاً تاکنون تلاش‌های بسیار زیادی داشتن و شهرستان از نظر اشتغال در استان جایگاه بسیار خوبی را دارا می‌باشد و این کار میسر نشده است مگر اینکه همه ما با هم در تمام امورات حوزه اشتغال همکاری و تعامل لازم را داشته ایم .
رنجبر فرماندار شهرستان عنوان نمود؛ در بحث مثلث اقتصادی که جناب استاندار مبتکر آن و دو سال است در استان به صورت جدی پیگیر آن می باشند و معین های اقتصادی شهرستان مشخص شده‌اند درصد بیکاری استان پایین امده است و این به خاطر ایجاد شغلهای است که توسط معین اقتصاد در استان شکل گرفته است.
نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت ؛کارهای که می شود را باید انجام داد و نباید کاری خلاف قوانین و مقررات صورت گیرد اگر خلافی انجام گیرد باید پاسخ‌گو باشیم و دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های اداری را هم می‌شود انجام داد هم می‌شود انجام نداد .
وی در ادامه افزود؛ رزم حسینی استاندار خراسان رضوی در همایش ائمه جمعه استان عنوان نموده است که بروکراسی نحس اداری و قوانین مزاحم کسب و کار می باشند.
رنجبر فرماندار شهرستان بیان داشت ؛چه بهتر است به دستورالعمل‌ها  که این کار می‌خواهد انجام شود با دید مثبت نگاه کنیم و کارهای را که می توانیم ،برای سرمایه‌گذار در شهرستان انجام دهیم و رئیس اداره شخصا پیگیر امور اشتغال و مجوزات سرمایه‌گذاران باشد و ان‌شاءالله بتوانیم تفویض اختیارات را به حداکثر برسانیم و در فرآیند مجوزهای که می‌خواهند سرمایه‌گذاران برای کارهای تولیدی _ اشتغال دریافت نمایند همکاری و تعامل لازم را داشته باشند .
در این جلسه حاضرین نقطه و نظرات خود را در خصوص ایجاد پنجره واحد صدور مجوزات را ارائه نمودند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری مه ولات
تعداد بازدیدها : ۶۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۸۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۴۷۲۹۲ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۴ نفر
آماربازدیدکنندگان