فرماندار  شهرستان مه ولات
مسعود رنجبر
فرماندار شهرستان مه ولات

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۲/۰۶

استاندار خراسان رضوی در مراسم تقدیر از مدافعان سلامت:

خدمات ارزشمند کادر بهداشت و درمان در تاریخ کشور و اذهان مردم ماندگار خواهد شد

استاندار خراسان رضوی ضمن اشاره به مجاهدت‌های پرسنل بخش درمان در جریان مقابله با ویروس کرونا، گفت: خدمات ارزشمند کادر بهداشت و درمان در تاریخ کشور و اذهان مردم ماندگار خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان در مراسم تقدیر از  برگزیدگان مدافع سلامت استان که در محل استانداری برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و مدافع سلامت اظهار کرد: بعد از شیوع ویروس کرونا در کشور، هر چند مردم با سختی‌ها و محدودیت‌های زیادی مواجه شدند اما بیشترین فشار بر روی کادر بهداشت و درمان بوده است.
استاندار خراسان رضوی ضمن تبریک هفته سلامت خطاب به مدافعان سلامت حاضر در جلسه گفت: خدمات ارزشمند شما در تاریخ کشور و اذهان مردم ماندگار خواهد بود و همه مردم قدردان زحمات ایثارگرانه کادرهای بهداشتی و درمانی هستند.
وی وضعیت بیمارستان‌های کشور را تداعی‌گر ایام دفاع مقدس دانست و افزود: شاهد هستیم که کادر بهداشت و درمان داوطلبانه در جبهه مقابله با کرونا می‌جنگند و از جان خود برای تضمین سلامت جامعه می‌گذرند.
معتمدیان افزود: در دوران دفاع مقدس بخش عمده‌ای از بار جنگ بر عهده سربازان خط مقدم بود و امروز هم پرستاران و کادر درمان در خط مقدم جنگ برابر ویروس منحوس کرونا حضور دارند.
استاندار خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز کرد: در چهل سال گذشته علی‌رغم تحریم نگاه عدالت محور در حوزه سلامت در کشور وجود داشته است و شاهد افزایش تخت‌های بیمارستانی بوده‌ایم.
در ادامه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ضمن تشکر از اقدامات استاندار خراسان رضوی در خصوص پیگیری بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی در حاشیه شهر مشهد گفت: اگر این بیمارستان ساخته شود بار بیمارستان‌های مرکز شهر سبک تر خواهد شد.
گفتنی است؛ در انتهای این جلسه تعدادی از کادر بهداشت و درمان استان به نمایندگی از جامعه بزرگ درمانی مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۰۳۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان