سرپرست فرمانداری شهرستان مه ولات
مصطفی محمدی
سرپرست فرمانداری شهرستان مه ولات

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۲/۰۳

جلسه ویدئو کنفرانس معین های اقتصادی شهرستان مه ولات


جلسه اقتصاد مقاومتی با حضور مسعود رنجبر فرماندار شهرستان مه ولات، محمد جواد صفرنژاد معاونت برنامه ریزی فرمانداری،بخشداران و معین های اقتصادی شهرستان به صورت ارتباط ویدئو کنفرانسی با علی اکبر لبافی دبیر نهاد اقتصاد مقاومتی استان خراسان رضوی با محوریت بررسی وضعیت فعالیتهای معین های اقتصادی شهرستان مه ولات امروز در محل فرمانداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مه ولات؛ مسعود رنجبر فرماندار شهرستان ضمن تبریک ایام ماه رجب بیان داشت ؛تعداد ۴۱ فعالیت توسط معین های اقتصادی شهرستان با سرمایه‌گذاری ۶۶ میلیارد و ۹۹۴ میلیون تومان با اشتغال‌زایی ۷۸۷نفر به ثبت رسیده که تا کنون تعداد ۱۸ فعالیت توسط نهاد اقتصاد مقاومتی تایید و سایر فعالیت ها درحال بررسی و رسیدگی می باشد .
رنجبر در ادامه افزود؛ ۳۰ فعالیت فرهنگی با مبلغی بالغ بر ۲۸۳ میلیون تومان از جمله ( تهیه و توزیع ماسک، برگزاری کلاس‌های آموزشی، تهیه بسته های معیشتی و حمایتی) و دیگر خدمات فرهنگی که توسط معین های اقتصادی در شهرستان انجام و در سامانه مربوطه ثبت و توسط دبیرخانه نهاد اقتصاد مقاومتی تأیید شده‌ و این فعالیت‌های فرهنگی اشتغال‌ فصلی ۴۳۰ نفر را ایجاد کرده است .
فرماندار شهرستان عنوان داشت ؛ اطلاعات ۷ صندوق خرد روستایی در سامانه ثبت و ۴ صندوق توسط نهاد اقتصاد مقاومتی تایید شده و ۱۷ صندوق خرد روستایی جهت افتتاح حساب و جمع آوری آورده اولیه بین اعضا، توسط معین های اقتصاد مقاومتی و با همکاری بسیج در حال پیگیری می باشد.
در این جلسه ویدئوکنفرانس معین های اقتصادی حاضر در جلسه گزارشی از وضعیت فعالیتهای و اقدامات انجام شده خود را بیان نمودند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری مه ولات
۱۰۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان