سرپرست فرمانداری شهرستان مه ولات
مصطفی محمدی
سرپرست فرمانداری شهرستان مه ولات

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۸/۲۵

شهرستان در وضعیت نارنجی کرونای قرار گرفت

اعلام تعطیلی مدارس در شهرستان مه ولات

سرپرست فرمانداری مه ولات گفت:با توجه به وضعیت پرخطر  کرونای این شهرستان  تمامی مدارس ودانشگاهها از امروز سه شنبه در این شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام شد.

به گزارش روابط  عمومی فرمانداری  مه ولات ؛ مصطفی_محمدی در جلسه ستاد کرونای این شهرستان گفت: استفاده عموم مردم از ماسک به حداقل رسیده و در این راستا ۲۰ درصد مردم  از ماسک استفاده میکنند که  نتیجه آن ،مبتلایان به این ویروس منحوس  در این شهرستان رو به افزایش است.
محمدی گفت:روستای عبدل آباد و شهر شادمهر دو کانون پرخطر در این شهرستان است که به دلیل عادی انگاری در این شهرستان همچنین بازگشایی مدارس منجر به افزایش آمار کرونا و تغییر رنگ از آبی به زرد و پس از آن نارنجی که همان وضعیت پرخطر است تبدیل شد.
وی تصریح کرد:کلیه مدارس و دانشگاهها از ظهر امروز در این شهرستان تعطیل،تالارهای عروسی به جهت برنامه ریزی خانواده ها و دعوت از قبل شهروندان جهت حضور در مراسم جشن از روز شنبه تعطیل خواهد شد و باشگاههای شهرستان نیز با رعایت پروتکل ها تا اطلاع ثانوی فعالیت کنند لذا اگر پروتکل ها رعایت نشود مجبور به تعطیلی کلیه باشگاهها و سالنهای ورزشی در این شهرستان هستیم.

️شهرستان مه‌ولات دارای یک بیمارستان دولتی، چهار پایگاه اورژانس ۱۱۵، ۶ مرکز خدمات جامع سلامت، ۲۴ خانه بهداشت و سه پایگاه بهداشتی است که خدمات مختلف بهداشتی درمانی  به مردم ارایه می‌دهند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری مه ولات
۵۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان