فرماندار  شهرستان مه ولات
مجتبی علی نژاد
فرماندار شهرستان مه ولات

    .     .     .
۱۴۰۱/۰۲/۱۱

به مناسبت روز شوراها

همایش گردهمایی اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا


فرماندار مه‌ولات: دولت با تمام توان برای خدمت بی‌منت به مردم تلاش می‌کند و در این مسیر اعضای شورای اسلامی شهر و روستا به واسطه ارتباط نزدیک به مردم، یار و یاور دولت در عرصه خدمت‌رسانی هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مه‌ولات، فرماندار مه‌ولات در همایش شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان مه‌ولات، روز شوراها را تبریک گفت و اظهار کرد: دولت مردمی آقای رئیسی با تمام توان تلاش خود را برای حل مشکلات انجام می دهد و شورای اسلامی شهر و روستا به واسطه ارتباط نزدیک با مردم، نقش بسزایی در این مسیر ارزشمند خدمت‌رسانی به مردم دارند.

مجتبی علی‌نژاد با اشاره به اینکه اعضای شورای اسلامی شهر و روستا به خود افتخار کنند چون برآیند انتخاب مردم هستند و به دلیل داشتن اخلاق، مورد امین مردم هستند، افزود: در دولت منافع مردم خط قرمز ما است و وظیفه ما دفاع از منافع مردم است.

نماینده عالی دولت در مه‌ولات با یادآوری این مطلب که مردم به اعضای شورای اسلامی شهر و روستا با رای خود اعتماد کردند و این دین بزرگی بر گردن آنان است، افزود: اعضای شورای اسلامی شهر و روستا با توجه به اهمیت این موضوع، دقت داشته باشند که حق الناس را در تصمیمات خود لحاظ کنند.

فرماندار مه‌ولات با تاکید بر اینکه شورای اسلامی شهر و روستاها پتانسیل سنجی و شناسایی فرصت‌ها و تهدیدها را در دستور کار خود قرار دهند، خاطرنشان کرد: الان وقت آن است که با چاره‌اندیشی و ارئه راه‌حل به واسطه فرصتی که برای خدمت نصیبمان شده است، مشکلات مردم را حل کنیم


منبع : زیرپرتال فرمانداری مه ولات
۵۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان