سرپرست فرمانداری شهرستان مه ولات
مصطفی محمدی
سرپرست فرمانداری شهرستان مه ولات

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۲/۰۲

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد:

تشدید نظارت‌های کرونایی در آستانه عید نوروز

استاندار خراسان رضوی با اشاره به عواقب عادی‌انگاری و غفلت از نظارت‌ها، تاکید کرد: نظارت‌های کرونایی در آستانه عید نوروز بر بازار باید افزایش یابد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان روز شنبه در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا استان اظهار کرد: وضعیت استان از نظر ابتلا به کرونا، طبق گزارش ستاد ملی طی چند هفته گذشته ثابت بوده است لذا از مسوولان و دست اندرکاران که در توفیق این اقدامات حیاتی نقش داشتند، قدردانی می‌کنم.
استاندار خراسان رضوی بیان کرد: در حال حاضر وضعیت کرونایی ۱۸ شهرستان خراسان رضوی آبی و ۱۵ شهرستان زرد است که طی هفته‌های اخیر تغییر محسوسی نداشته است.
وی افزود: خطر شیوع موج چهارم کرونا و همچنین همه‌گیری ویروس جهش یافته در استان خراسان رضوی نیز وجود دارد، لذا آگاهی بخشی مردم و جلوگیری از عادی‌انگاری از اهمیت بسزایی برخوردار است.
معتمدیان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به عواقب شیوع ویروس کرونای انگلیسی در استان گفت: به همین علت غربالگری مسافران خارجی و داخلی در مبادی ورودی به ویژه در فرودگاه مشهد از اهمیت زیادی برخوردار است.
استاندار خراسان رضوی گفت: حدود یک سال از ورود ویروس کرونا به ایران می‌گذرد و جمهوری اسلامی در  مدیریت و کنترل این بیماری موفق عمل کرده است.
وی عنوان کرد: در آستانه فرا رسیدن سال نو و افزایش خریدهای نوروزی، افزایش اقدامات نظارتی و پیشگیرانه در این راستا بسیار ضروری است.
معتمدیان خاطرنشان کرد: با همکاری بخش خصوصی و اصناف باید نظارت بر پروتکل‌های بهداشتی در مجتمع‌های تجاری و بازارها به طور مستمر دنبال شود.
به گفته استاندار خراسان رضوی، سیاست‌گذاری، مدیریت و راهبری در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی در همه اماکن به ویژه ادارات، اصناف و حمل و نقل عمومی با هدف تامین سلامت مردم اهمیت بسزایی دارد و بر انجام این امور نظارت دقیقی وجود خواهد داشت.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۵۲۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان