سرپرست فرمانداری شهرستان مه ولات
مصطفی محمدی
سرپرست فرمانداری شهرستان مه ولات

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۲/۰۳

استاندار خراسان رضوی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید:

بروکراسی اداری در مسیر تولید و تولیدگران پذیرفتنی نیست

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر پروسه روان‌سازی در فرآیند دستگاه‌ها گفت: خدمات دستگاه‌های دولتی باید در حداقل زمان و بدون منت به بخش تولید و تولیدگران ارائه شود و بروکراسی اداری در این مسیر به هیچ عنوان پذیرفته نیست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در محل شهرک صنعتی توس برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به شرایط کشور باید با تعامل و هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت‌های موجود، موانع بر سر راه تولید و تولیدگران برداشته شود.
استاندار خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در شرایطی که ما در جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم باید از تولیدگران که سربازان خط مقدم این جبهه هستند حمایت حداکثری داشته باشیم.
وی ضمن تاکید بر لازم الاجرا بودن مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تصریح کرد: در سال جهش تولید و در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، بروکراسی اداری در این مسیر به هیچ عنوان پذیرفته نیست.
معتمدیان افزود: باید نظارت‌های لازم صورت گیرد تا پروسه روان‌سازی در فرآیند دستگاه‌ها دنبال و خدمات در حداقل زمان و بدون منت به بخش تولید ارائه شود.
گفتنی است؛ استاندار خراسان رضوی پیش از این جلسه از واحد‌های تولیدی «شرکت سراج نور توس، شرکت آرین قطعات پیوند، شرکت پارس شعاع توس و شرکت نیان الکترونیک» مستقر در شهرک صنعتی توس بازدید کرد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۴۹۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان