سرپرست فرمانداری شهرستان مه ولات
مصطفی محمدی
سرپرست فرمانداری شهرستان مه ولات

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۲/۰۴

هشت هزار میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی امسال خراسان رضوی تخصیص یافت

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال از ۱۴ هزار و ۴۳۹ میلیارد و ۴۷۵ میلیون ریال اعتبار عمرانی از محل اعتبارات تملک دارایی سرمایه‌ای سال جاری این استان، تاکنون هشت هزار و ۲۷۰ میلیارد و ۳۷۶ میلیون ریال تخصیص یافته است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سیدکمال الدین میرجعفریان در نشست بررسی جذب اعتبارات عمرانی استان اظهار کرد: مجموع اعتبارات مصوب عمرانی امسال استان در بخش "اسناد خزانه" ۱۱ هزار و ۲۸۶ میلیارد و ۸۲۶ میلیون ریال و در بخش "نقدی" سه هزار و ۱۵۲ میلیارد و ۶۴۹ میلیون ریال تعریف شده است.

وی ادامه داد: از کل اعتبارات مصوب عمرانی امسال استان، سه هزار و ۵۶ میلیارد و ۱۶۵ میلیون ریال جذب دستگاه‌های اجرایی شده و پنج هزار و ۲۱۴ میلیارد و ۲۱۱ میلیون ریال مانده و هنوز جذب نشده است. 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: اعتبارات عمرانی استان بین ۱۶۵ دستگاه اجرایی در قالب اسناد خزانه و نقدی توزیع و بخشی از آن جذب شده است.

وی افزود: منابع را باید به موقع مدیریت کنیم زیرا هر مدتی که از جذب نکردن اعتبارات بگذرد به نوعی خسارت است. اگر منابع دستگاه‌ها  به موقع جذب نشود جابه‌جایی تخصیص و کسر اعتبار انجام می دهیم.

میرجعفریان ادامه داد: طرح و پروژه‌های دستگاه ها باید بررسی شوند اگر اقدامی صورت نگرفته نباید اعتبارات آنها معطل بماند. پرداخت حقوق و مزایا در جای خود باقی است اما آنچه مربوط به طرحها است در صورت انجام نشدن، اقدام لازم در خصوص جابه‌جایی و کسر  اعتبارات انجام خواهد شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۰۰۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان