فرماندار  شهرستان مه ولات
مجتبی علی نژاد
فرماندار شهرستان مه ولات

    .     .     .
۱۴۰۱/۰۲/۲۲

ضرب‌الاجل معاون استاندار خراسان رضوی برای اصلاح روند پاسخگویی نظام‌مهندسی به مردم

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی به هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یک ماه مهلت داد تا فرآیند پاسخگویی به مردم را به گونه‌ای اصلاح کند که تعیین تکلیف هیچ پرونده ای در این سازمان بیشتر از ۳۰ روز طول نکشد.

ه گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی؛جواد خدایی که روز پنجشنبه به همراه جمعی از مدیران استان به صورت سرزده در سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی حضور یافته بود، در نشست خود با اعضای هیات مدیره این سازمان بر حذف هر نوع اقدام شکلی از فرآیندهای جاری تاکید کرد.
وی اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی ساختمان تا پایان خردادماه امسال مهلت دارد، فرآیندهای پاسخگویی خود به مردم را، که منجر به طولانی شدن زمان صدور مجوزهای ساختمانی شده است،  اصلاح کند.
معاون استاندار خراسان رضوی گفت: پیرو جلسات متعددی که با اعضای هیات مدیره این سازمان برگزار شده، اقدامات موثری برای بهبود شرایط مهندسان انجام گرفته که بعضا کم سابقه بوده است، و امیدواریم با بهبود روند ارائه خدمات به مردم، این اقدامات نیز ادامه یابد.
خدایی، قول مساعدت داد تا هر نوع اقدامی که برای اصلاح فرآیندها به تصمیم گیری هیات چهارنفره نظام مهندسی استان نیاز دارد، کمتر از یک هفته به نتیجه برسد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۶۰۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان